Загальна інформація

  Малієвецька гімназія є комунальною власністю Новодунаєвецької селищної ради Хмельницької області. Управління здійсюється відділом освіти виконавчого комітету Новодунаєвецької селищної ради. Будівля гімназії прийнята в експлуатацію у 1974 році. Малієвецька гімназія працює за моделлю "Малієвецька гімназія - центр соціального та культурного життя на селі".

Більше інформації 


Символіка школи

 

Офіційними символами Малієвецької гімназії є прапор,герб та гімн,які є реліквією для працівників та вихованців ,відображають патріотизм,любов до своєї школи та бажання здобувати нові знання...

Детальніше


Історія школи

 

Освітнє життя у Маліївцях має чи не найдовшу історію з-поміж усіх шкіл громади.Як свідчать історичні джерела, освітнє життя в Маліївцях розпочалося ще на початку XVIII ст. тоді, коли малієвецькі землі перейшли до рук подільського земського судді Вавраженця Пепловського, який вирішив відновити зруйнований у середині XVII ст. монастир. Монастир був готовий до 1708 року й офіційно почав діяти з 25 жовтня 1708 року, як уніатський ордену василіанів, а настоятелем, з дозволу кам'янецького єпископа, призначено Антонія Янишкевича. При малієвецькому василіанському монастирі була відкрита «латинская школа, где обучали немецкому языку» та «конвикт для обучения дворянских детей».У 2008 році школа святкувала 300 років.

Детальніше


Педагогічний колектив

 

Освітній процес у Малієвецькій гімназії у 2022-2023 навчальному році здійснюють 15 педагогічних працівників, серед них: 7 - вчителі вищої категорії, 3 - вчителі І категорії, 2 - вчителі ІІ категорії, 1 - спеціаліст, 2 - 11 тарифний розряд. 3 вчителі мають педагогічне звання "старший вчитель". Один вчитель перебуває у декретній відпустці, 2 - вчителі-сумісники (вчитель фізики та вчитель фізичної культури)

Детальніше


 

Зробити безкоштовний сайт з uCoz