Головна » 2014 » Липень » 4 » Футбольний матч,що єднає райони
11:03
Футбольний матч,що єднає райони

В час,коли частина нашої України окупована,коли на Сході держави лунають постріли,вибухи та щоденно вкраїнська земля вмивається кровю її вірних синів,коли над нами стоїть загроза нової війни та тоді,коли всі українці повинні бути єдиними у своїх думках та переконаннях…Саме в такі скрутні моменти на допомогу може прийти футбол.Адже не даремно кажуть,що футбол – це гра,яка об'єднує мільйони.Так,за ініціативи футбольних команд сіл Малієвець(Дунаєвецького району ) та Проскурівки(Ярмоленецького району) було проведено товариський матч,який мав на меті обєднати в такий спосіб футбольне життя двох сусідніх районів і довести,що навіть наші села є єдиною,маленькою частинкою великої України…

За згодою двох сторін матч провели 29 червня о 16.00 на малієвецькому стадіоні.Після стартового свистка розпочалася гра.Вже з перших хвилин матчу малієвецькі футболісти притиснули команду суперника до його воріт,наносячи сильні,однак не точні удари по чужих воротах.Аж тут вдалий навіс на голову малієвецького футболіста і рахунок відкрито 1:0 .Після цього футбольні баталії загострилися на кожну невдалу атаку проскурівської команди маліївчани відповідали серйозними та масованими атаками,результатом чого було ще два забитих голи в ворота Проскурівки.Після цього на декілька хвилин гра точилася виключно біля воріт команди з Ярмолинецького району.Гра була настільки односторонньою,що воротар та захисники малієвецької команди відчували себе у ролі глядачів та навіть могли посидіти на футбольному полі.Але не завжди проскурівська команда відсиджувалася в обороні.Так,після обрізки маліївчан, форвард проскурівської команди переправив мяч у сітку малієвецьких воріт.Щоправда це була єдина ложка меду у бочці дьогтю,що відображала гру проскурівчан.Далі розпочалася тотальна осада воріт команди Проскурівки.Після першого тайму рахунок уже був 7:1.А по завершенню другого малієвецькі вболівальники раділи на повну,адже їхні футболісти перемогли з рахунком 14:1.Але оскільки  гра була товариською команда суперників не розчарувалася.Після матчу футболісти обох команд подякували одне одному за гру дружнім рукопотисканням та обговоренням найгостріших моментів гри…

Роблячи висновки ми,як вболівальники малієвецької команди,хочемо сказати,що Україна – це кожен із нас,і саме від нас залежить її мир та спокій,її єдність та соборність.Ми знайшли шлях зробити міцнішими стосуни двох сіл з різних районів.І пам'ятайте, що футбол – єднає.Адже єдність – це те,що потрібно всім нам та нашій Україні.Слава Україні!